Poděkování

Rok 2020 se nám blíží ke konci. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří jste nás podporovali a zachováváte nám přízeň i v této nelehké covidové době.
Výstava ke 100. výročí vzniku pěšího pluku 43, proběhla naštěstí v době uvolnění vládních opatření. Děkujeme Vám všem, kteří jste ji v Technické muzeum v Brně navštívili. Práce na bunkru LO vz. 36 u Znojma také výrazně pokročila, za což patří velký dík všem, kteří pomohli. Zejména starostovi obce Vrbovec, Jiřímu Písařovi, členům klubu, Jakubu Neradovi a Martinovi Burianovi. V  neposlední řadě nestorovi a podporovateli "bunkrologie", Tomášovi Svobodovi a také Rosťovi Adamovi z Kubu MJ - S4 Zatáčka. (https://www.facebook.com/Bunkr.MJS4/ )
Závěrem prosba na všechny, kdo byste měli cokoliv k tomuto druhu "předválečného" opevnění. Budeme rádi za informace, vzpomínky, fotky i jakoukoliv informaci k vnitřnímu vybavení, které se budeme snažit přiblížit co nejvíce stavu z roku 1937 - 1938. Pište nám buď do SZ nebo na E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Foto použito s laskavým svolením T. Svobody a http://www.ropiky.net/dbase_objekt.php?id=1075718406